Ndryshimi mes inspektimeve të "Letërsia e shkruar (artistike)"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Emoji
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari Emoji
'''Letërsia e shkruar/artistike''' shpreh dallimin mes [[vepra shkencor|veprave shkencor]] dhe [[vepra letrare|veprave letrare]].
 
letersia e shkruar epike dhe kjo tregon njeqe mutnxenesit e kolgjit preka jane me te miret👏! 🖕🏻
 
[[Kategoria:Letërsi]]
Anonymous user