Dallime mes rishikimeve të "Wikipedia:Wiki Weekend Tirana 2016"

v (Liridon zhvendosi faqen Wikipedia:Wikipedia weekend tek Wikipedia:Fundjava e Wikipedias në Tiranë 2016: Duke u bazuar ne emrin e eventit nga viti i kaluar)
===Organizatorët dhe vullnetarët===
--[[Përdoruesi:Leeturtle|Lee Turtle]] ([[Përdoruesi diskutim:Leeturtle|diskutimet]]) 3 tetor 2016 19:25 (CEST)
--[[Përdoruesi:Tiberius.dot|Tiberius.dot]] ([[Përdoruesi diskutim:Tiberius.dot|diskutimet]]) 11 tetor 2016 19:47 (CEST)
 
==Wikipedia Weekend 2015==