Ndryshimi mes inspektimeve të "Titanic"

17 bytes added ,  4 vjet më parë
* Prodhimi pati shume veshtiresi ku mund te permendet nje helmim ushqimor i gjithe stafit dhe te ftohur te disa personave te cilet ishin te detyruar te punonin ne uje.
+
== Përmbajtja e filmitfilmitfilmit ==
 
−permbajtja
* Ne qershor te 2007 filmi u shfaq ne AFI's 100 Years... 100 Movies, si 100 filmat me te mire ne te gjithe historine.
+
Anonymous user