Dallime mes rishikimeve të "Scrum (zhvillimi)"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
vNo edit summary
'''Scrum''' është një model i shkathët iterativ dhe rritës i zhvillimit të software-it, i cili përdoret për të menaxhuar zhvillimin e produkteve software-ike.
 
[[Kategoria:Inxhinieria Softuerike]]
[[Kategoria:Zhvillimi i softuerit]]