Kategoria:32: Dallime mes rishikimesh

20 bytes added ,  7 vjet më parë
v
added Category:Vite using HotCat
kategorri ka siper faqe te rrumbullaket dhe e fitojm nje rrumbullak te vogel
 
v added Category:Vite using HotCat
 
Rreshti 1:
kategorori ka siper faqe te rrumbullakut dhe e fitojm nje rrumbullak te vogel '''Tekst i trashë'''
 
[[Kategoria:Vite]]