Dallime mes rishikimeve të "Marjeta Ljarja"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (ketegorizim si i gjallë using AWB)
== Filmografia ==
 
*#[[Time of the Comet]] - [[Koha e Kometes]] (2007) ...krye-murgesha
*#[[Njerez dhe Fate]] - (2003) ...halla
*#[[Nata]] - (1998)
*#[[Viktimat e Tivarit]] ({{F|1996}})
*#[[Lamerica]] - (1994) .... Drejtoresha e Fabrikës
*#[[Prindër të vegjël]] - (1991) (TV)
*#[[Vitet e pritjes]] - (1990).......Nerenxa
*#[[Rrethi i kujtesës]] - (1987).....Margarita
*#[[Telefoni i një mëngjesi]] - (1987)...Marjana
*#[[Fillim i vështirë]] - (1986).....Zana
*#[[Rrethimi i vogël]] - (1986)......Drita
*#[[Asgjë nuk harrohet]] - (1986)....Sara, bashkeshortja e Andit
*#[[Enveri ynë]] - {{f|1985}}
*#[[Një vonesë e vogël]] - (1982)
*#[[Rruga e lirisë]] - (1982)
*#[[Kur xhirohej një film]] - (1981)
*#[[Në pyjet me borë ka jetë]] - (1978)
*#[[Vajzat me kordele të kuqe]] - (1978)
 
{{aktor-cung}}
Anonymous user