Dallime mes rishikimeve të "Viola"

36 bytes added ,  5 vjet më parë
v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 178.175.64.173) dhe riktheu rishikimin 1477020 nga 77.247.250.66: Ndryshime te papershtatshme)
 
* Klasike klasike muzikë log Portal, dhe mund të ndihmoni Wikipedian duke e përmirësuar klasike
 
[[Kategoria:Instrumente muzikore]]