Dallime mes rishikimeve të "Vath Koreshi"

92 bytes added ,  6 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 46.99.55.193) dhe riktheu rishikimin 1556237 nga CommonsDelinker)
vNo edit summary
==Burimi i të dhënave==
<references />
{{DEFAULTSORT:Koreshi, Vath}}
[[Kategoria:Biografi shqiptarësh]]
[[Kategoria:Shkrimtarë shqiptarë]]
[[Kategoria:Lindje 1936]]
[[Kategoria:Vdekje 2006]]