Ndryshimi mes inspektimeve të "Homeri"

35 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Sofi nje makiato)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Tek Iliada, Homeri mban qendrim asnjanes, ai nuk mban anen e asnjerit prej heronjve, vecse shpreh hapur simpatine ndaj virtyteve te personazheve te veta.
Ne kete poeme, Homeri eshte autori dhe njekohesisht rrefyesi i kesaj kryevepre klasike.
 
Per me shum te dhena shiko filmin
 
== Tituj të veprave ==
Anonymous user