Ndryshimi mes inspektimeve të "Rusët"

20 bytes added ,  4 vjet më parë
v
→‎top: zëvendësimi i kategorisë me emrin e duhur, zëvendësova: Kategoria:Popuj → Kategoria:Njerëz sipas kombësisë duke përdorur AWB
(→‎top: rregullim i sintaksës)
v (→‎top: zëvendësimi i kategorisë me emrin e duhur, zëvendësova: Kategoria:Popuj → Kategoria:Njerëz sipas kombësisë duke përdorur AWB)
Rusët janë populli më i madh sllav pastaj vijnë [[Ukrainas]]it dhe [[Polakët]] ata janë gjithashtu edhe kombi më i madh në [[Evropa|Evropë]].
 
[[Kategoria:PopujNjerëz sipas kombësisë]]
[[Kategoria:Rusi]]