Dallime mes rishikimeve të "Butani"

3 bytes added ,  5 vjet më parë
v
→‎Shiko dhe këtë: rregullim sintakse
v (rregullim i sintaksës)
v (→‎Shiko dhe këtë: rregullim sintakse)
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
{{Gjeo-cung}}
{{VendeAzise}}
 
[[Kategoria:Butan|*]]
[[Kategoria:Shtete]]
 
 
{{Gjeo-cung}}
 
<!--interwiki-->