Ndryshimi mes inspektimeve të "Jay-Z"

39 bytes added ,  3 vjet më parë
v
v (→‎top: rregullim i sintaksës)
*http://www.people.com/people/article/0,,20164322,00.html - faqaja e revistes people dhe nje artikull i dedikua Jay-Z se
==Web Site==
 
[[Kategoria:Këngëtarë amerikanë]]