Ndryshimi mes inspektimeve të "Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut"

:'''''Diaspora shqiptare'''''
* [http://www.albanianyouthaction.org.uk/index.html Albanian Youth Action] - Qendrën e Rinisë Shqiptare
 
== Lidhje tjera ==
* [http://www.misterwhat.co.uk MisterWhat UK] Gjeni një biznes në Mbretërinë e Bashkuar
Anonymous user