Dallime mes rishikimeve të "Greqia e lashtë"

(lëndë plotësuese)
 
[[Kategoria:Greqia e lashtë]]
kari futet ne pidh dhe e ben ate me gjak . femra ben oh oh oh ooooh ndersa mashkulli ben ahh ahh aaahhhhh . femra ka shum qef pozicionin doggy style ndersa mashkulli ka qef te rrije siper . un e kam shum qef pidhin dhe sidomos pidhin pa lesh ndersa femra ka qef karin e madh dhe pa lesh pasi don qe ti lepije topet dhe ta fuse te gjithin ne goje
Anonymous user