Ndryshimi mes inspektimeve të "Qytetari"

5 bytes added ,  4 vjet më parë
puke
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.38.106) dhe riktheu rishikimin 1342867 nga 46.99.36.5)
(puke)
është valide për territorin e një shteti ose personi i kualifikuar si refugjat ose si viktimë e
huaj e trafikimit, në pajtim me ligjet përkatëse.. <ref name=KK200438>LIGJIN PËR TË DREJTAT DHE PËRGJEGJËSITË E QYTETARËVE NË
KUJDESIN SHËNDETËSOR [http://www.assembly-kosova.org/common/docs/ligjet/2004_38_al.pdf Në amëzën assembly-kosova.org]</ref> puke
 
== E drejta shëndetsore ==
Anonymous user