Dallime mes rishikimeve të "Doktor Shkence"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Eruanno zhvendosi faqen Doktor i shkencave tek Doktor i Shkencave: shih LIGJ Nr.9741, datë 21.5.2007 “PËR ARSIMIN E LARTË")
v
* Pjesëmarrje ne konferenca shkencore brenda dhe jashtë vendit
* Eksperience ne mësimdhënie
== Shih edhe ==
* [[Doktor i Filozofisë]]
 
[[Kategoria:Profesione]]