Dallime mes rishikimeve të "Ermonela Jaho"

v
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
v (Kam shtuar dhe bere disa editime drejtshkrimore.)
v (added Category:Gratë using HotCat)
[[Kategoria:Këngëtarë shqiptarë]]
[[Kategoria:Njerëz që jetojnë]]
[[Kategoria:Gratë]]
91

edits