Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

ska përmbledhje të redaktimeve
Peshendetje , ka nje ankese mbi llojeve te informacioneve te cilat jame te pakta ku mund te permend djegjen e pyjeve ku ka shume pake informacione mbi statistikat e pyjeve te djegura.{{Unsigned|Sofia aa}}
:{{re|Sofia aa}} Keni shumë të drejtë. Nëse keni dëshirë të krijoni artikuj me këto tema ne mund tju ndihmojmë si të filloni redaktimet e para.--[[Përdoruesi:Liridon|Liridon]] ([[Përdoruesi diskutim:Liridon|diskutimet]]) 8 nëntor 2016 22:15 (CET)
 
Pershendetje . une kam bere nje ankese ne lidhje me djegjen e pyjeve ne Shqiperi dhe me von me vin nje mesazh nga Liridoni i cili methote qe kam te drejte pasi eshte e vertete per mungesen e informacioneve per kete teme . Por me vone me vin nje mesazh nga njefar OlsiBeta i cili me kundervihet duke me then se skam te drejte . Prandaj une i kerkoj ketij ta rishikoje edhe njeher ate mesazh . DHE PRES TE ME KERKOJE FALJE PASI U NDJEVA E FYER.Dhe nje gje OlsiBeta duhet te jeni me komunikues me te tjeret merr shembull nga Liridoni.
14

edits