Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Vërejtje e Ankesa"

:Pershendetje! Perdoruesi OlsiBeta nuk ekziston ne Wikipedia, por besoj se behet fjale per perdoruesin OlsiBot, i cili eshte nje robot qe u dergon mesazh mireseardhjeje perdoruesve te rinj ne faqet e tyre te diskutimit, dhe ne mesazhin qe ka lene OlsiBot nuk dalloj ndonje kundervenie ndaj asaj qe keni thene ketu. Per cdo paqartesi apo problem mund te shkruani serish. Gjithe te mirat. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 23 nëntor 2016 16:39 (CET)
 
Me falni nqs se ju ate nuk e quani kundervenie atehere si e konceptoni ju pasi une ashtu e kuptoj dhe pse e keni fshire ate lloj mesazhi dhe me pas thoni s eshte kundervenie .FSHIRJA E ATIJ MESAZHI QUHET FSHEHJE ❌❌❌❌❔❕❔🕳{{Unsigned|Sofia aa}}
 
ME FALNI per mesazhin e fundit pasi u nxitova dhe nuk i kontrollova mire mesazhet mund TE FSHIHET AJO "ANKES" JU LUTEM .Dhe nese eshte e mundur mund te bisedoj personalisht me administratorin DIHET NQS AI KA DESHIRE.Nese po mund te te jap gmail-in tim.JU LUTEM MOS E MERRNI PER KEQ KETE MESAZH.{{Unsigned|Sofia aa}}
:Nuk ka problem, nuk kemi pse ta marrim per keq mesazhin. Wikipedia ka disa administratore, listen e te cileve mund ta gjeni [[WP:A|ketu]]. Nese doni te kontaktoni nje administrator privatisht, mund te klikoni emrin e tij dhe te perdorni opsionin "Email perdoruesit", qe gjendet ne anen e majte te faqes. --[[Përdoruesi:Olsi|Olsi]] ([[Përdoruesi diskutim:Olsi|diskutimet]]) 24 nëntor 2016 00:33 (CET)