Dallime mes rishikimeve të "Strasburg"

163 bytes removed ,  6 vjet më parë
Vandalism, kat.
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(Vandalism, kat.)
 
== Personalitete ==
 
Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo jane 2 politikanet me te njohur te Strasbourgut
 
== Shih edhe ==
=== Panorama e qytetit ===
<gallery>
Figura:Notre_dame_de_strasbourg_2.jpg|Notre dame-Dame de StarsbourgStrasbourg
Figura:Petite France Strasbourg.jpg|Lagje ne StrarzburgStrasburg
Figura:Mus%C3%A9e_d%27Art_Moderne_et_Contemporain_de_Strasbourg.jpg|Muzeiu i Artit Modern
 
Figura:Petite France Strasbourg.jpg|Lagje ne Strarzburg
Figura:Petite France Strasbourg2.jpg|Afer Ill
Figura:Palais_Universitaire.JPG|Univerziteti
{{gjeo-cung}}
 
[[Kategoria:QyteteKomunaFrancëBas-Rhin|Strasbourg]]