Ndryshimi mes inspektimeve të "31 dhjetor"

24 bytes added ,  3 vjet më parë
== Lindje ==
*[[1940]]- [[Apollon Gjebrea]] , Doktor i shkencave, mjek dhe reformues i Pedagogjisë mjekësore si dhe ringritës i shërbimit shëndetsor në [[Lezhë]] pas luftës së dytë botërore.
* [[1981]] - [[Delta White]], aktore pornografike
* 2001 - Jani Zyberaj
 
== Vdekje ==