Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia diskutim:Wiki Weekend Tirana 2016"

ska përmbledhje të redaktimeve
(rregullim i firmes)
 
A do ketë ndonjë ligjeratë rreth "projekteve motra" , si përshembull rreth Wiki-Fjalori ose Wiki-Libra . Dhe a ka mundësi me më tregu qka është '''TBA''' që është paraqitur tek agjenda. Faleminderit -- [[Përdoruesi:Kurioziteti123|Kurioziteti123]] ([[Përdoruesi diskutim:Kurioziteti123|diskutimet]]) 22 nëntor 2016 12:12 (CEST)
: Përshëndetje [[Përdoruesi:Kurioziteti123|Kurioziteti123]], deri në këtë moment nuk ka aplikuar dikush për këto tema. Shpresoj që deri në ditën e aktivitetit të kemi aplikime nga wikimedianë pasi janë projekte shumv interesante. Sigurisht në qoftë se dëshiron të prezantosh ti do të të ishim mirënjohës. --[[Përdoruesi:Leeturtle|Lee Turtle]] ([[Përdoruesi diskutim:Leeturtle|diskutimet]]) 23 nëntor 2016 16:39 (CET)
 
{{WWT2016}}
38

edits