Ndryshimi mes inspektimeve të "Dimri"

27 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Rejected the last 3 text changes (by 79.106.109.196 dhe 217.24.240.126) and restored revision 1336550 by AXRL)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
| align="center" | [[Skeda:Biella-Sala_Biellese-laghetto_ghiacciato.jpg|thumb|144px|center|Dimri.]]
|}
'''Dimri''' është një nga katër [[Stina|stinët]] e [[Viti|vitit]]. Pas dimrit vjen [[pranvera]], më pas [[Vera (stinë)|vera]] dhe së fundi [[vjeshta]].
 
[[ në dimër vishemi në të bardha nga dëbora.
[[Kategoria:Dimër]]
Anonymous user