Ndryshimi mes inspektimeve të "Pralla popullore shqiptare (1954)"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (sistemim kategorish)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Lënda:
 
1)
1) Peshkatari dhe e bukura e dheut
 
1) Peshkatari dhe e bukura e dheut
 
2) Pralla e të shtatë vëllezërve
Anonymous user