Dallime mes rishikimeve të "Diskutim:Lista e këngëtarëve dhe grupeve shqiptare"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (Teksti Agron Zeneli)
No edit summary
 
Ky është teksti që ka shkruar një kalimtarë--[[Përdoruesi:Dan|Hipi Zhdripi]] 2005 Korrik 2 18:25 (UTC)
 
un i fshiva pse nuk flisni per kete grup juve
Anonymous user