Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kurioziteti123"

Mesazh i ri (simulim automatik si pjesë e Aventurës në Wikipedia)
(→‎Anketa e CEE Spring 2016: përmirësime tekinke, zëvendësova: == {{subst:#switch:sq|es=CEE Primavera 2016 Encuesta|#default= CEE Spring 2016 Survey|hu=CEE Tavasz 2016 kérdőív|sq=Anketa e CEE Spring 2016|et=Kesk- ja Ida-Euroopa kevad (CEE Sprin...)
(Mesazh i ri (simulim automatik si pjesë e Aventurës në Wikipedia))
[[File:Logo CEE-t.png|right|170px]] Përshëndetje, pjesëmarrës i '''CEE Spring 2016'''! Organizatorët ndërkombëtar të garës kërkojnë nga ju të kompletoni anketën rreth garës. Është shumë e shkurtër. Kjo na jep neve disa statistika dhe na ndihmon që të bëjmë garën e ardhshme më të mirë. '''Ju lutem kompletoni anketën këtu: https://wikimedia.qualtrics.com/jfe/form/SV_eLP1PKZWjSpIi45''' Best regards, <br />-- [[:m:user:Ата|Ата]] via [[m:Special:MyLanguage/User:MediaWiki message delivery|MassMessage]] 10 shtator 2016 15:28 (CEST)
<!-- Message sent by User:Base@metawiki using the list at https://meta.wikimedia.org/w/index.php?title=User:Base/MassMessage/CEE_Spring-2016-participants&oldid=15897871 -->
==Mirësevini në Aventurën e Wikipedias!==
[[File:TWA guide left bottom.png |left|link=]]
:::::'''Tung AeW!''' Jemi shumë të lumtur që dëshiruat të luani për të mësuar, si një mënyrë miqësore dhe argëtuese për t'u bërë pjesë e komunitetit dhe misionit tonë. Mendoj se këto lidhje mund të jenë të dobishme për ju gjersa po filloni.
::::::* [[WP:TWA/Portal|Faqja Fillestare e Aventurës së Wikipedias]]
::::::* [[WP:TWA/Lounge|Launxhi i Aventurës së Wikipedias]]
::::::* [[Wikipedia:Oda e fillestarëve|Oda e fillestarëve hapësira ndihmuese për redaktorët e rinj]]
::::::* [[Ndihmë:Përmbajtja|Faqët ndihmuese të Wikipedias]]
-- 17:48, E mërkurë, prill 27, 2016 ([[UTC]])
{{Wikipedia:TWA/Navigation2}}