Dallime mes rishikimeve të "Gjuha angleze"

132 bytes added ,  5 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 178.175.91.169) dhe riktheu rishikimin 1659349 nga Ktrimi991
(Ku je)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 178.175.91.169) dhe riktheu rishikimin 1659349 nga Ktrimi991)
[[Skeda:Anglospeak(800px).png|thumb|300px|Harta e botës me vendet ku gjuha angleze është gjuhë zyrtare (''de jure'' dhe ''de facto'') kanë shënuar me ngjyrën blu.]]
 
== Lidhje të jashtme ==
Ku je
 
[[Kategoria:Gjuhë|Anglisht]]
[[Kategoria:Gjuhë në Kosovë|Angleze]]
[[Kategoria:Gjuhët gjermanike|Angleze]]