Dallime mes rishikimeve të "Liqeni i Ohrit"

23 bytes removed ,  5 vjet më parë
Skeda Salmo_letnica.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej Didym
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 79.106.209.74) dhe riktheu rishikimin 1559957 nga Mr. Pseudo)
(Skeda Salmo_letnica.jpg u largua pasi që është shlyer nga Commons prej Didym)
Skeda:Anguilla anguilla.jpg
Skeda:St-John-Kaneo.jpg
 
Skeda:Salmo letnica.jpg
Skeda:Lake Ohrid 44.jpg
Skeda:Lake Ohrid 04.jpg