Ndryshimi mes inspektimeve të "Ibrahimi"

41 bytes added ,  3 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 78.66.239.141) dhe riktheu rishikimin 1666939 nga Olsi
(U largua krejt përmbajtja e artikullit.)
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 78.66.239.141) dhe riktheu rishikimin 1666939 nga Olsi)
#RIDREJTO [[Abrahami#Abrahami në Islam]]