Dallime mes rishikimeve të "Ellazë"

35 bytes removed ,  4 vjet më parë
v
- stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|38|40|N|39|13|E|display=title}} duke përdorur AWB
v (- stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|38|40|N|39|13|E|display=title}} duke përdorur AWB)
{{Coord|38|40|N|39|13|E|display=title}}
{{pa referenca}}
 
 
==Transporti==
Aeroporti në Elazığ ndodhet 12  km larg qendrës së qytetit. Fluturimet të përditshme janë nga qyteti në [[Ankara]], [[Stamboll]] dhe [[Izmir]]. Gjatë muajve të verës, ka fluturime ndërkombëtare nga qyteti në [[Dyseldorfi|Düsseldorf]], [[Frankfurt]] poashtu nga qyteti në [[Antalia]] dhe [[Adanë]].
 
==Njerëz të njohur==
37.617

edits