Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

38 bytes added ,  4 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Film dhe TV ==
 
* "Pleqt" TV serial (aktor) 2016-2017
* "Dreka shqiptare" TV show (aktor) 2015
* "N'darke" TV show (aktor-producent) / 2012-2013
Anonymous user