Dallime mes rishikimeve të "Takayuki Morimoto"

→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, zëvendësova: Lidhje të jashtëme → Lidhje të jashtme
v (përmirësime teknike, replaced: Për reprezentacionin e japoneze luajti → Për reprezentacionin japonez ka luajtur, loje → ndeshje, dhe shënoi using AWB)
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, zëvendësova: Lidhje të jashtëme → Lidhje të jashtme)
 
|}
 
==Lidhje të jashtëmejashtme==
*[http://www.national-football-teams.com/player/33883/Takayuki_Morimoto.html Ekipet kombëtare të futbollit]
*[http://www.japannationalfootballteam.com/en/players/morimoto_takayuki.html Databaza e ekipit të kombëtares japoneze të futbollit]
37.617

edits