Ndryshimi mes inspektimeve të ".tc"

18 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎top: përmirësime teknike, hoqa: sv:Toppdomän#T duke përdorur AWB
(→‎top: përmirësime teknike, hoqa: sv:Toppdomän#T duke përdorur AWB)
 
'''.tc''' është prapashtesa e fletave të [[interneti]]t dhe paraqet [[Domeni internacional i shteteve|domenin zyrtar]] të [[Ishulli Turks dhe Kaikos|Ishullit Turks dhe Kaikos]].
{{Www-cung}}
{{CITDL}}
 
[[Kategoria:Turks dhe Kaikos]]
 
 
[[sv:Toppdomän#T]]
{{Www-cung}}
37.617

edits