Ndryshimi mes inspektimeve të "8 Mars"

1 byte removed ,  4 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt, Mars → mars (3), Prill → prill duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt, Mars → mars (3), Prill → prill duke përdorur AWB)
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|Shkurtshkurt|Marsmars|Prillprill}}
 
== Ngjarje ==
* [[1874]] - [[Millard Fillmore]], presidenti i 13-të i [[SHBA]]-së
* [[1869]] - [[Hector Berlioz]], shrimtar dhe kompozitor francez
* [[1930]] - [[William Howard Taft]], presidenti i 27-të i [[SHBA]]-së
 
== Festa dhe përvjetore ==
37.617

edits