Ndryshimi mes inspektimeve të "Parajsa"

1 byte added ,  4 vjet më parë
 
Sipas argumenteve Islame parajsa është një vend i ndarë ku njerëzit do të ndahen sipas përkushtimit dhe devotshmërisë në nivele të ndryshme të parajsës.
 
== Parajsa në judaizëm ==
==Parajsa sipas Dëshmitarëve të Jehovait==
Anonymous user