Ndryshimi mes inspektimeve të "11 Prill"

51 bytes removed ,  4 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars, Prill → prill (2), Qershor → qershor, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars, Prill → prill (2), Qershor → qershor, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 30|Marsmars (muaj)|Prillprill|Qershorqershor}}
== Ngjarje ==
* [[1981]] - Organizohen demostratat e para shqiptare në [[Bern]] të [[Zvicër]].
== Festa dhe përvjetore ==
* [[Kosta Rika]] - Dita e [[Beteja në Rivas|betejës në Rivas]]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Prill]]
37.617

edits