Ndryshimi mes inspektimeve të "Hiperbola"

55 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(hiperbola)
 
hiperbola perdoret shpesh po ashtu edhe ne perralla popullore, ne te cilat personazhet dhe veprimet e
tyre jane me permasa te rralla, te pabesueshme .kjo eshte figure qe tregon pallen time e te skenderbeut
Anonymous user