Ndryshimi mes inspektimeve të "Adrian Morina"

ska përmbledhje të redaktimeve
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Lindi më [[22 shkurt]] të vitit [[1981]] në Prizren, është aktor shqiptar. Diplomoi në fakultetin e arteve, DAD, aktrim, klasa e prof. [[Faruk Begolli]]t, në [[marsi|mars]] të vitit [[2004]]. Aktualisht jeton dhe punon ne Prishtine.
 
==Shfaqjet profesinaleprofesionale==