Dallime mes rishikimeve të "1421"

33 bytes removed ,  5 vjet më parë
Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.129.107) dhe riktheu rishikimin 1482521 nga RadiX
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.129.107) dhe riktheu rishikimin 1482521 nga RadiX)
== Ngjarje ==
 
== Lindje ==Lindi Elvis Kala
 
 
 
== Vdekje ==
 
vdiq Nona Krimit <!--Kategorizimi-->
<!--nderlidhje-->