Dallime mes rishikimeve të "16 Maj"

53 bytes removed ,  4 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Prill → prill, Maj → maj (2), Qershor → qershor, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: Prill → prill, Maj → maj (2), Qershor → qershor, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
 
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|Prillprill|Majmaj|Qershorqershor}}
== Ngjarje ==
* [[1204]] - ''Baldwin I of Constantinople'' ([[shqip]] Baldwin I nga Konstandinopoja) kurorëzohet [[Perandor]] i parë i [[Perandoria Latine|Perandorisë Latine]].
== Festa dhe përvjetore ==
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
[[Kategoria:Maj]]
* Dita nderkombetare e familjes
 
<!--interwiki-->
[[Kategoria:Maj]]
37.617

edits