Ndryshimi mes inspektimeve të "1740"

4 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎Vdekje: përmirësime teknike duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 123 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7006 (translate me))
(→‎Vdekje: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
 
== Vdekje ==
 
 
 
 
 
<!--Kategorizimi dhe ndërwiki-->
37.617

edits