Dallime mes rishikimeve të "1821"

39 bytes removed ,  4 vjet më parë
→‎Vdekje: përmirësime teknike, hoqa: <!--Kategorizimi-->, <!--nderlidhje--> duke përdorur AWB
v (rregullim i sintaksës)
(→‎Vdekje: përmirësime teknike, hoqa: <!--Kategorizimi-->, <!--nderlidhje--> duke përdorur AWB)
 
==Vdekje==
* [[5 maj]] - [[Napoleon Bonaparte]], mbret dhe udhëheqës ushtarak francez
<!--Kategorizimi-->
<!--nderlidhje-->
 
[[Kategoria:Kalendari]]
37.617

edits