Dallime mes rishikimeve të "18 Korrik"

54 bytes removed ,  5 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Qershor → qershor, Korrik → korrik (3), Gusht → gusht, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
v (U kthyen ndryshimet e AIbot (diskutimet) në versionin e fundit nga Addbot.)
(përmirësime teknike, zëvendësova: Qershor → qershor, Korrik → korrik (3), Gusht → gusht, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
 
'''18 Korrikukorriku''' është dita e 199-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 200-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 166 ditë.
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|Qershorqershor|Korrikkorrik|Gushtgusht}}
 
== Ngjarje ==
 
== Festa dhe përvjetorë ==
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Korrik]]
37.617

edits