Ndryshimi mes inspektimeve të "1 shkurt"

55 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎Festa dhe përvjetore: përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt (2) duke përdorur AWB)
(→‎Festa dhe përvjetore: përmirësime teknike, zëvendësova: Shkurt → shkurt, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
* [[1328]] - [[Charles IV (Francë)|Charles IV]], mbret së [[Francë]]s (lindi më 1294)
== Festa dhe përvjetore ==
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Kategoria:Shkurt]]
 
<!--interwiki-->
37.617

edits