Ndryshimi mes inspektimeve të "24 Gusht"

53 bytes removed ,  3 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Korrik → korrik, Gusht → gusht (3), Shtator → shtator, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
v (U kthyen ndryshimet e AIbot (diskutimet) në versionin e fundit nga JhsBot.)
(përmirësime teknike, zëvendësova: Korrik → korrik, Gusht → gusht (3), Shtator → shtator, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
'''24 Gushtigushti''' është dita e 236-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 237-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 129 ditë.
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 31|Korrikkorrik|Gushtgusht|Shtatorshtator}}
 
== Ngjarje ==
== Festa dhe përvjetore ==
* Dita e Pavarsisë së [[Ukraina|Ukrainës]]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Gusht]]
37.617

edits