Dallime mes rishikimeve të "24 Shtator"

57 bytes removed ,  5 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Gusht → gusht, Shtator → shtator (3), Tetor → tetor, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(përmirësime teknike, zëvendësova: Gusht → gusht, Shtator → shtator (3), Tetor → tetor, hoqa: <!--interwiki-->, <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
'''24 Shtatorishtatori''' është dita e 267-të e [[Kalendari gregorian|kalendarit gregorian]] (dita e 268-t në [[Vit i brishtë|vitin e brishtë]]) - kështu që deri në fund të vitit kanë mbetur edhe 98 ditë.
 
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 30|Gushtgusht|Shtatorshtator|Tetortetor}}
 
== Ngjarje ==
 
== Festa dhe përvjetore ==
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Shtator]]
37.617

edits