Ndryshimi mes inspektimeve të "29 Prill"

34 bytes removed ,  3 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars, Prill → prill (2), Qershor → qershor, hoqa: <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
(përmirësime teknike, zëvendësova: Mars → mars, Prill → prill (2), Qershor → qershor, hoqa: <!-- kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
{{Tabelamuajve}}{{Muaj 30|Marsmars (muaj)|Prillprill|Qershorqershor}}
== Ngjarje ==
* [[1429]] - [[Lufta 100 vjecare: Xhovana D'arko cliron Orleins nga pushtimi anglez]]
* Dita ndërkombëtare e kërcimim
* Dita e [[Akademia|Akademisë]] [[Kroatët|kroate]]
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
 
[[Kategoria:Prill]]
37.617

edits