Dallime mes rishikimeve të "Absorbimi"

1 byte removed ,  5 vjet më parë
→‎Psikologji: përmirësime teknike duke përdorur AWB
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q224058)
(→‎Psikologji: përmirësime teknike duke përdorur AWB)
 
 
== Psikologji ==
Thithja e gazeve apo lëngjeve të dhëna nga jashtë nëpër lëkurë dhe ndierës. Po ashtu kuptohet në të njëjtin kuptim si [[Resorpcion]]. <ref name=GBH1>Der Grosse Brock Haus, Band 1 - Wiesbaden 1984 ISBN 3-7653-0363-1</ref>
 
== Burimi i të dhënave ==
37.617

edits