Ndryshimi mes inspektimeve të "Anarkia"

35 bytes removed ,  3 vjet më parë
→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!-- Kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB
(Refuzoi 4 ndryshimet e fundit të tekstit (nga Lillzon) dhe riktheu rishikimin 1457833 nga Mr. Pseudo)
(→‎Lidhje të jashtme: përmirësime teknike, hoqa: <!-- Kategorizim dhe ndëruiki--> duke përdorur AWB)
== Lidhje të jashtme ==
 
[[Kategoria:Ideologji]]
[[Kategoria:Shoqëri]]
 
 
<!-- Kategorizim dhe ndëruiki-->
{{Poli-cung}}
 
[[Kategoria:Ideologji]]
[[Kategoria:Shoqëri]]
37.617

edits