Dallime mes rishikimeve të "Mareja"

1 byte added ,  4 vjet më parë
përmirësime teknike, zëvendësova: }}}} → }} duke përdorur AWB
(rregullim i sintaksës)
(përmirësime teknike, zëvendësova: }}}} → }} duke përdorur AWB)
{{Taxobox_titulli | color = lightgreen | emri = {{PAGENAME}}}} <!-- Emri i tabeles -->
{{Taxobox_figura | figura = [[Figura:Arbouse.jpg|A. unedo|250px|-]]| shënimi =Mareja }}<!-- Figura -->
{{Taxobox_fillim_seleksionimi | ngjyra = lightgreen }} <!-- Horizontalja e 1 e tabelës -->
 
<!-- kategorizimi dhe ndëruiki -->
 
{{Bio-cung}}
<!-- Ndëruiki -->
 
[[Kategoria:Bimë]]
 
 
{{Bio-cung}}
37.617

edits